Szukacie Państwo domowego ogniska? Trafiliście w miejsce, gdzie je odnajdziecie…

Dostarczamy naszym klientom piece oraz kominki już od 20 lat. Przez te dwie dekady mogliśmy realizować swoją pasję, oferując klientom produkty, które wnosiły do ich domów ciepło, zarówno w sensie dosłownym, jak i tym przenośnym. Podejmowaliśmy wiele ciekawych wyzwań, realizowaliśmy wiele wymagających projektów. Z przyjemnością podejmiemy się kolejnego – dla Państwa. Serdecznie zapraszamy, Ewa i Piotr

Pasja i wiedza

Nasza praca dla każdego z Państwa jest dla nas również przyjemnością. Rozwijaliśmy własne umiejętności, aby z zaangażowaniem i rzetelnością móc realizować kolejne, niekiedy bardzo wymagające zadania, jakie stawiali przed nami klienci. Współpracowaliśmy z architektami i projektantami, dzięki którym mogliśmy sprostać coraz bardziej urozmaiconym Państwa oczekiwaniom. Połączenie zaangażowania ze zdobytym doświadczeniem, pozwoliło nam przygotować różnorodną ofertę z myślą o tym, by każdy z Państwa mógł odnaleźć w niej to, czego poszukiwał.

Nowoczesność i tradycja

Przez lata w branży zmieniało się wiele. Technologia pozwoliła stworzyć piece i kominki o coraz większej wydajności, coraz większej skuteczności oraz coraz większym bezpieczeństwie. Do łask powracają jednak także produkty tradycyjne, przy których nasze babcie przygotowywały posiłki oraz ogrzewały się w zimowe, śnieżne wieczory. Nasza oferta pozwoli Państwu na odpowiedni dobór urządzeń do aranżacji wnętrza i stylu, w jakim jest ono wykonanie. Niezależnie od tego wszystkiego, wybór naszej oferty zawsze ułatwi Państwu rozpalenie, tak oczekiwanego, przyjaznego mieszkańcom, domowego, rodzinnego ogniska.

Finaliści w konkursie Mam Kominek 

Nasze realizacje zostały nagrodzone w konkursie organizowane przez czasopismo Kominek. Zapraszamy do obejrzenia materiałów video.

 

Należymy do Stowarzyszenia Kominki Polskie